SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IFK LIDINGÖ
FRIIDROTT

TCS Lidingöloppet 30 km: Stefan och Sofie snabbaste IFK Lidingö-löparna
2021-09-28 17:14
Foto: Christer Klinth

Här nedan har vi samlat samtliga löpare som antingen har Lidingö i klubbnamnet eller som har anmälts med en postadress på Lidingö. Om vi inte tar med Ebba Tulu Chala som visserligen bor på Lidingö och pluggar på Bosön men som tävlar för Adidasföreningen Keep Up RC eller Malin Gibrand som också bor på Lidingö men som tävlar för Studenterna, har vi Stefan Hållberg och Sofie Sihver som ”IFK-ettor”.

 

Stefan kom in på precis över två timmar och orienteringens Sofie strax under 2:11.

Resultat (Lidingölöpare) i TCS Lidingöloppet 30 km, lördag 25 september 2021 Män (kvinnor lite längre ner)

 

14 01:47:12   Ebba Tulu Chala Ebba Tulu Chala
80 02:00:55   Stefan Hållberg IFK Lidingö Friidrott
82 02:01:11   Mikael Nelker Terrible Tuesdays Athletic Club
83 02:01:13   David Olerup Lidingö
91 02:02:08   Björn Wärn Terrible Tuesdays
99 02:03:08   Martin Sandberg Lidingö
119 02:05:55   William Sihver Lidingö
139 02:07:06   Daniel Nilsson IFK Lidingö Friidrott
153 02:08:03   Peter Hagelin Viggo&Adele running
156 02:08:04   Johan Andrén Lidingö
158 02:08:15   Gabriel Köhler Lidingö
165 02:08:59   Svend Jacobsen IF Linnéa
168 02:09:04   Martin Theander Lidingö
183 02:09:49   Pontus Dackmo Lidingö
198 02:11:04   Petr Cermak Lidingö
211 02:11:37   Ulf Gezelius Lidingö Triathlon
221 02:12:18   Björn Fröblom Terrible Tuesdays Athletic Club
255 02:13:29   Simon Krawe Oskarshamn Running Club
262 02:13:43   Ola Backman Lynx
269 02:13:53   Anders Hållberg IFK Lidingö Friidrott
272 02:13:59   Gillis Dahl Lidingö
283 02:14:15   Gustav Hillert Morgonbjörn
303 02:14:50   Carl Lönnbark Lidingö
333 02:16:10   Erik Ekedahl Lidingö
371 02:17:51   David ODowd TCS/Terrible Tuesdays
378 02:18:11   Niklas Danell IFK Lidingö
380 02:18:13   Michael Berlin SEB IF
402 02:19:33   Vladislav Stepanov Lidingö
431 02:20:58   Isak Lodin Lidingö
448 02:21:44   Martin Tholsby Lidingö
452 02:21:54   Mattias Ganslandt IFK Lidingö SOK
455 02:21:57   Scott Moore Terrible Tuesdays
550 02:25:46   Valentin Bertorelli Lidingö
566 02:26:08   Axel Tunelli Analytisk filosofi
570 02:26:17   Anders Holm Lidingö
620 02:27:55   Joel Ambré Lidingö
659 02:28:49   Joakim Erenlöf Lidingö
665 02:28:56   Fredrik Björkstedt Lidingö
690 02:29:29   William Wallin CQP Running Club
696 02:29:38   Tobias Brick Lidingö
739 02:31:11   Killian de Buitleir Lidingö
753 02:31:41   Anders Jobeus Lidingö Triathlon
769 02:32:00   Karl Jepsson Xylem IF
788 02:32:22   Ola Arvidsson Lidingö
808 02:32:57   Carl Wettebrandt Lidingö
836 02:33:52   Henrik Engström Lidingö TK
853 02:34:22   Anton Nerman Lidingö
861 02:34:33   Peter Bergenwald Lidingö
885 02:35:10   Peter Dombos Lidingö
895 02:35:26   Anders Mogren Lidingö Stad
899 02:35:33   Magnus Höök Lidingö
900 02:35:37   Anders Harting D.Ä.N.S.
926 02:36:25   Christoffer Mellbrink Lidingö
966 02:37:17   Oscar Södergren Lidingö
981 02:37:47   Fredrik Warne Deloitte
989 02:37:56   Tomas Åkerstedt IFK Lidingö SOK
1012 02:38:20   Patrik Nowik Lidingö
1057 02:39:20   Matthew Woodward Lidingö
1065 02:39:33   Gustaf Redin &Repeat
1067 02:39:36   Hans Melo Stockholm
1097 02:40:17   Jonas Dalén Lidingö
1157 02:41:40   Daniel Nowik Lidingö
1214 02:42:42   Tage Sköldefors Lidingö
1216 02:42:42   Jakob Österlund TeamBoje Lidingö
1232 02:43:09   Peter Lagerlöf IFK Lidingö Friidrott
1268 02:43:53   Erik Sörheim Lidingö
1273 02:43:55   Mattias Guter Lidingö
1274 02:43:55   Joakim Kings Lidingö
1283 02:44:06   Mattias Lidén Lidingö
1310 02:44:39   Torbjörn Karlsson IFK Lidingö Friidrott
1320 02:45:00   Ludvig Tingåker Svåkers IF
1322 02:45:06   Kristoffer Sällfors Löpklubben Snits
1370 02:45:56   Sebastian Kejsman Lidingö
1380 02:46:16   Patric Brolin Lidingö
1390 02:46:30   Christian Hadenius Team ENIT
1404 02:46:43   Gunnar Wik Lidingö
1409 02:46:47   Tobias Ketels Lidingö
1411 02:46:48   Marius Ketels Carrus Network
1412 02:46:48   Carl Henric Holmberg Serpentine Runners
1440 02:47:12   Fredrik Wahlberg Runacademy IF
1444 02:47:19   Filip Österlund TeamBoje Lidingö
1448 02:47:22   Fred Gabrielson Lidingö Triathlon
1509 02:48:45   Adrian Gehrig Gerisale
1511 02:48:50   Tomas Rosengren Lidingö
1529 02:49:18   Victor Wrangdahl Stockholm
1562 02:50:22   Jacob Lundblad Lidingö
1567 02:50:32   Fredrik Olrog IFK Lidingö Friidrott
1572 02:50:39   Christian Lagergren Lidingö
1603 02:51:12   Christoffer Kednert Lidingö
1609 02:51:17   Andreas Mellqvist Lidingö
1616 02:51:24   Erik Boijsen Lidingö
1618 02:51:27   Ulf Asplund IFK Lidingö SOK
1633 02:51:43   Per Henckel LFK
1635 02:51:44   Lars Källhammar Lidingö
1672 02:52:17   Stefan Brehammar Bromstens IK
1679 02:52:25   Pawel Hacz Krosno
1695 02:52:44   Peter von Essen Lidingö
1767 02:54:09   Winston Huth Lidingö
1771 02:54:16   Eric Almbladh Lidingö
1807 02:55:08   John Hamilton Lidingö
1811 02:55:13   Robert Olsson Kihlborg Lidingö
1813 02:55:16   Kristoffer Höök IFK Lidingö
1827 02:55:36   Gabriel Ansved Lidingö
1832 02:55:42   Marcus Berggren Lidingö
1840 02:55:53   Steven Ytterberg IFK Lidingö Friidrott
1865 02:56:18   Olle Lewenhaupt Hedström & Taube IF
1868 02:56:20   Peter Thomsson Lidingö
1883 02:56:41   Elias Belfrage Lidingö
1901 02:57:04   Alexander Bernhoff Lidingö
1908 02:57:08   Hampus Gällmo Lidingö
1936 02:57:42   Peder Lundgren Lidingö
1938 02:57:44   Marcus Andersson Lidingö
1939 02:57:46   Magnus Andersson Lidingo
1967 02:58:13   Sven Boström Lidingö
1979 02:58:28   Johan Mähler Lidingö
1984 02:58:33   Björn Unger Lidingö
1993 02:58:46   Mattias Svensson Lidingö
2002 02:58:54   Jonas Forss Lidingö
2017 02:59:07   Tam Johnson Lidingö
2022 02:59:12   Lukas Granqvist lidingö
2039 02:59:27   Johan Banck Lidingö
2120 03:01:44   Tomas Scherp Lidingö
2142 03:02:15   Jonas Rejment Lidingö
2199 03:03:49   Andreas Glückman Lidingö
2273 03:05:32   Jakob Nowik Lidingö
2284 03:05:52   Eric Nordberg Stockholm
2317 03:06:44   Colin Treseler Lidingö
2319 03:06:52   Anton Lindh Lidingö
2348 03:07:32   Ola Bringle TED Retorikstudio
2380 03:08:29   Jonas Spenger Lidingö
2387 03:08:43   Pontus Björhn Lidingö
2406 03:09:09   Jonatan Blomstrand Team JPM
2420 03:09:24   Tobias Peedu Lidingö
2473 03:10:43   Fredrik Berggren Gastronomisk Catering AB
2521 03:12:13   Erik Skogens Lidingö
2534 03:12:45   Björn Gullberg Runacademy IF
2537 03:12:53   Daniel Nakell Lidingö
2552 03:13:17   Erik Humble Lidingö
2582 03:14:25   Hugo Betton Lidingö
2622 03:15:50   Mats Olsson Lidingö
2624 03:15:51   Tobias Thörnmo Lidingö
2661 03:16:47   Olof Svensson Lidingö
2662 03:16:51   Yuri Timenkov NASDAQ
2745 03:19:42   Daniel Askebäck Lidingö
2785 03:20:53   Fredrik Sjövall Lidingö
2789 03:20:58   Markus Dangre Lidingö
2824 03:21:57   Bjarne Alber Malmö
2886 03:24:39   Peter Ericson Trabel
2891 03:24:45   Jacob Johansson LOFFES
2894 03:24:50   Henrik Paulsson Lidingö
2935 03:26:09   Magnus Askefors Lidingö
2995 03:28:27   Markus Persson Frihjjul
2997 03:28:30   Johan Wållgren Lidingö
3025 03:29:32   Robbie Bergqvist Hamnab
3073 03:31:28   Robert Bildsten Lidingö Stad
3092 03:32:06   Fredric Landell Lidingö
3110 03:32:54   Pehr Petersson Gastronomisk Catering AB
3127 03:33:39   Magnus Gustavsson Lidingö
3147 03:34:43   Nicklas Tingström Lidingö
3212 03:37:59   Johan Holmgren Lidingö
3239 03:39:12   José Kimenga Lidingö
3293 03:42:08   Kim Kåberg Lidingö
3339 03:44:31   Kim Fernstedt Lidingö Stad
3365 03:45:49   Olle Wademark Lidingö
3418 03:49:13   Pier Francesco Galuppini Lidingö
3432 03:50:23   Olof Larsberger Lidingö
3444 03:51:24   Zhitao He Lidingö
3452 03:51:58   Simon Poignant Poignant Consulting
3497 03:54:39   Hjalmar Brismar Lidingö
3532 03:58:04   Lennart Österlund Lidingö
3542 03:58:53   Hans Pétursson Lidingö
3610 04:07:26   Daniel Elgh Lidingö
3633 04:11:26   Patrik Lindberg Lidingö
3731 04:29:55   Patrik Hård af Segerstad Lidingö
3747 04:36:16   Francisco Escobar Sabio Lidingö
3761 04:41:44   Lars Bonnedahl Lidingö Triathlon
3830 05:23:54   per-owe Hvitfeldt ifk mora

 

 

 

7 02:05:17   Malin Gibrand FK Studenterna
10 02:10:50   Sofie Sihver IFK Lidingö SOK
50 02:27:38   Frida Jönsson Lidingö
64 02:30:15   Anna Hadenius Lidingö
72 02:31:47   Frida Rydelius Run Academy
80 02:32:46   Camilla Wikland Lidingö
102 02:35:44   Helena Areschoug Lidingö
114 02:36:55   Anna Dahlqvist Lidingö
119 02:37:35   Paulina Sjöholm Stockholm city triathlon
130 02:38:51   Ella Von Schewelov Wallén LIDINGÖ
135 02:39:48   Linnéa Holmén Lidingö
149 02:41:57   Lina Gabrielson Lidingö triatlonklubb
207 02:47:29   Laura Lilja Lidingö
256 02:51:25   Kristina Dalin Lidingö
257 02:51:43   Jonna Henckel Lidingö
261 02:51:56   Marie Dyberg IFK Lidingö SOK
264 02:52:08   Pauline Österlund TeamBoje Lidingö
299 02:55:26   Jenny Jörgensen Lidingö
316 02:56:16   Ulrika Block Lidingö
330 02:57:12   Isabel Kleredal Lidingö
344 02:57:59   Karin Rangne IFK Lidingö SOK
348 02:58:06   Carolina Wullt Lidingö
360 02:58:35   Jenny Notfjäll Lidingö
478 03:05:02   Sophia Wheatley Lidingö

480
03:05:12   Tove Bonnedahl Mojen
492 03:06:22   Marika Hegg lidingö
506 03:06:53   Sara Severin Lidingö
520 03:07:30   Susanne Sjöström IFK Lidingö Friidrott
532 03:08:19   Jenny Holmgren Deloitte
548 03:09:40   Helena Nieckels TCS/
562 03:10:38   Christine Göthman Aspelin Lidingö
590 03:11:58   Linda Lauren Lidingö
593 03:12:00   Amanda Lind Runacademy Lidingö
595 03:12:12   Charlotta Haldin Lidingö
612 03:13:16   Madeleine Hegg Stockholm
615 03:13:21   Lena Axelsson IFK Lidingö Friidrott
617 03:13:31   Elisabeth Varming Lidingö
643 03:14:42   Caroline Svensson Lidingö
688 03:17:06   Linda Hansson Lidingö
711 03:18:16   Elin Sund Lidingö
733 03:19:13   Ilke Jonsson MD ELITE RUNNERS
742 03:19:56   Marie Holvén Lidingö Stad
765 03:21:29   Ammie Sellergren Lidingö
768 03:21:35   Anna Rådberg Lidingö
816 03:24:54   ruth terwecoren Lidignö
838 03:25:58   Jonna Ekström IFK Lidingö SOK
872 03:28:00   Jonna Strandberg Lidingö
906 03:30:27   Sofia Bäckström Lidingö
922 03:31:24   Jenny Grannas Lidingö
950 03:33:46   Ann-Marie Neuberg Kickapoo

966
03:35:06   Anna Gasslander Lidingö
980 03:36:31   Marie Edström FM/HKV
996 03:37:42   Isabel Johansson MD ELITE RUNNERS
1019 03:39:28   Malin Treseler Lidingö
1026 03:39:55   Johanna Wullt Lidingö
1040 03:40:52   Katarina Von Schewelov LIDINGÖ
1051 03:41:56   Clara Andersson Lidingö
1068 03:43:09   Lia Sandström Lidingö
1090 03:44:35   Anna-Klara Nordblad Lidingö
1097 03:45:04   Veronika Bartholdsson Lidingö
1119 03:47:37   Ida Skoglund Lidingö
1161 03:53:16   Margareta Kingham Twinpeaks
1164 03:53:30   Ida Svensson Lidingö
1172 03:54:06   Ieva Bekere Lidingö
1197 03:56:16   Louise Englund Lidingö
1218 03:58:03   Bibbi Österlund TeamBoje Lidingö
1286 04:08:02   Elisabeth Eriksson Lidingö
1296 04:09:11   Marie Blommé Saucony run club
1297 04:09:29   Jeanette Höök Lidingö
1347 04:19:20   Karin Hornhammar Lidingö
1362 04:24:16   Laila Andersson Lidingö
1412 04:35:04   Jennie Westerberg IFK Lidingö Friidrott
1424 04:41:01   Maria Norén Lidingö

Nyhetsarkiv
IFK Galan - 6 december2021-10-25 15:15
Underställsdags2021-10-22 09:34
2021-10-15 09:00
Styrelsen informerar2021-10-06 08:57
Äntligen: We are back!2021-09-26 22:18
Funktionärer sökes...2021-09-22 16:17
Invigningen avklarad2021-09-11 16:30
PASSA PÅ!2021-09-10 22:36
SM dag 2 & 32021-09-01 13:41
SM Dag 12021-08-28 09:38
USM-tankar2021-08-15 22:05
Idrottslekis är igång2021-08-11 15:06
USM för 16-17 åringar2021-08-10 15:20
Sommar med Jacob Hård2021-08-08 13:32
Silver på Stafett-SM2021-08-01 15:01
Friidrotten ser ljuset2021-07-30 17:00
Simon i sitt första OS2021-07-30 02:48
En dag i Font Romeu2021-07-16 15:37
Att vara med på OS2021-06-30 13:08
Andreas vann i Lerum2021-06-26 07:08
IFKarna i Huddingespelen2021-06-26 07:01
Glad Midsommar!2021-06-24 08:51
Lag-SM 20212021-05-29 20:49
Tävlingsstatistik2021-05-29 14:44
Lag-SM2021-05-28 20:37
Tyra F17-etta i Täby2021-05-23 23:35
Gräsbanor på Grönsta2021-05-19 10:14
Lag-SM2021-05-17 12:52
2021-05-16 18:30
Nya Lidingövallen2021-05-03 12:50
Sommaridrottsskolan 20212021-04-23 10:00
Tjuvstart...2021-04-22 17:56
Passa på!!2021-04-21 09:00
Updatering Covid2021-04-19 14:53
Sponsorintervju Minutus2021-04-13 15:04
Fredrika tävlar i USA2021-04-06 15:54
CRAFT - Stipendiat 52021-03-31 16:54
CRAFT Stipendiat 42021-03-25 14:10
CRAFT Stipendiat 32021-03-25 13:55
CRAFT Stipendiat 22021-03-22 21:23
CRAFT Stipendiat 12021-03-22 20:58
Årsmöte pågår!2021-03-17 19:37
SM-resan 2021!2021-03-11 18:04
Årets första Bulle!2021-03-08 21:42
Kamrat Nytt 1 för 20212021-01-27 10:32
Uffe 752021-01-22 09:10
Veteranerna tar plats2021-01-20 14:49
Aktuell Statistik2021-01-12 11:00
Kampanjen fortsätter2020-12-26 09:00
85-bästa genom tiderna2020-12-15 16:00
Årsbästa utomhus 20202020-12-14 18:00
Årets Ledare 2020 2020-12-12 10:00
Årets Funktionär 20192020-11-24 17:00
Skön overall i shopen2020-11-15 13:20
Stavcamp i Norrköping!2020-10-12 08:59
Mål och Motivation2020-10-08 11:44
Rolle sprang Bärsärka2020-10-07 15:07
Rapport från Täby Open2020-08-19 09:06
Friidrotts SM, BRONS2020-08-15 17:45
Friidrotts SM GULD2020-08-15 15:53
Lena över 40 i diskus2020-08-14 23:15
David persade i längd2020-07-27 09:13
Helena utepersade i stav2020-07-22 13:31
Simon allt närmare 3:402020-07-12 00:44
Sebbe snabb på 1000m 2020-06-05 22:37
Sommarträning2020-06-05 10:02
Veckans gren Längd2020-06-05 08:35
Utbildning 16/62020-06-02 13:24
Ändrade öppettider2020-05-31 09:42
Bygget på Vallen2020-05-29 14:23
Sommaridrottsskolan 20202020-05-18 13:47
Info om Corona2020-05-10 11:37
Olof – the blogger2020-05-01 14:06
Ordföranden har ordet2020-04-14 14:36
Årsmöte ikväll 18:002020-04-01 09:00
Årsmötet flyttat!2020-03-20 08:00
IJSM-silver till Johanna2020-03-02 20:17
Många pers i Uppsala2020-02-12 00:14
Webshopen är nu öppen!2020-01-20 16:36
IFK - Nytt2020-01-02 13:00
IFK-galan: Årets IFKare2019-12-25 06:32
Senilgala!2019-12-18 21:49
Nu kör vi!2019-12-13 10:05
Simon 51a i terräng-EM2019-12-08 23:15
Intropass 18 januari2019-12-04 10:54
Dingolägret 2019!2019-12-03 14:41
Dingo Camp 20192019-11-13 10:52
IFK-galan 20192019-10-29 10:27
De 315 SM-medaljerna2019-10-27 17:25
Luciaspelen 20192019-10-24 15:56
Veckans Gren 20192019-10-17 16:15
Hässelbyloppet 20192019-10-14 11:40
Veckans gren 9:e Oktober2019-10-11 10:15
Lena fick 08fri-jobbet2019-10-09 19:08
prova kastgrenar2019-10-01 09:37
Veckans gren 2019-09-11 15:40
Årets roligaste helg!2019-09-01 16:10
SM till helgen!2019-08-28 15:20
Tyra trea i trail2019-08-25 23:46
Lag-USM i Uppsala i dag2019-08-18 09:10
Fredrick åter under 14 2019-08-18 09:03
I dag börjar veteran-SM2019-08-16 14:18
IFK-Veckan 19-21 augusti2019-08-14 11:39
USM dag 1: Nike femma2019-08-10 12:22
JSM till helgen!2019-08-06 09:00
Finaler och Knäckebröd2019-07-27 09:05
Alina vann 1500m i Kemi2019-07-23 21:06
2019-07-15 01:00
Edvin vann på Öland2019-07-15 00:59
Elisabeth vann i Kalmar2019-07-15 00:20
Moa vann Mefjärdsjoggen2019-07-10 14:35
Simon 8:50 i Watford2019-07-02 09:28
Malin 5.79 i Spanien2019-06-12 21:07
Edvin vann i Sundsvall2019-05-29 09:38
Grattis!2019-05-25 19:00
Nordiska Skolspelen2019-05-20 22:18
Aktivera Lidingö2019-05-10 18:59
Friidrott i närbild!2019-05-09 22:00
Städhoppsträning2019-04-28 10:40
Heshlu tia i Örebro2019-04-07 12:52
Filip & Ella2019-03-25 22:48
2019-03-22 20:35
IUSM till helgen!2019-03-06 08:00
Utbildningar i närtid!2019-03-05 14:31
IU/JSM i Växjö2019-02-24 15:51
Tips till er tränare!2019-02-22 15:10
Bästa funktionärerna.2019-02-18 09:10
4 medaljer på ISM!2019-02-17 16:29
ISM till helgen!2019-02-13 10:14
Hampus 1.94 i Göteborg2019-02-02 23:16
IUDM 12-17 år 2019-01-23 05:58
2019-01-21 12:13
Vad gör en funktionär?2019-01-16 08:00
Cursus i Sydafrika2019-01-08 15:28
Save the Date 30 maj2018-12-19 08:45
Dags att motionera!2018-11-28 07:15
IFK Galan 2018!2018-11-05 14:20
IFK Lidingö Friidrott2018-11-01 08:42
2018-10-25 13:30
Klövernlägret 20182018-10-16 15:13
Resultat castorama del 12018-10-12 10:40
Funktionär 20182018-09-26 10:22
Det är inte för sent!2018-09-18 21:46
Veckans gren i kast2018-09-04 15:02
Veckans gren på Vallen2018-09-04 07:57
2018-08-27 15:34
Sara snabb i Skara2018-08-19 16:34
Sommarspelen på Stadion2018-08-14 15:45
Tyra fyra i Broloppet2018-07-25 12:49
Jacob vann Jungfruloppet2018-07-25 12:47
Daniel vann Levaloppet2018-07-23 15:40
Jacob vann i Visby2018-07-23 15:34
Mika vann 800m i Kalmar2018-07-18 17:19
Victoria fyra i Nice2018-07-12 11:28
Hasse Ljung 80 år2018-07-12 07:52
Tyra vann i Bollnäs 2018-07-11 17:14
2018-07-09 08:00
Lag-SM på fredag2018-07-04 12:58
Andreas 7.80 i Tyskland2018-06-06 00:46
Lidingöloppet on Tour2018-06-05 13:00
Fyra segrar i Minimaran2018-06-04 10:54
Anna 2:05 i Watford2018-06-03 10:51
Stockholmskampen match 22018-06-01 09:22
Helgens Stafett-SM...2018-05-27 15:55
Stafett-SM till helgen!2018-05-24 13:56
KLUBBDAG 29 maj2018-05-22 11:49
Papricaloppet den 26 maj2018-05-19 11:52
Klubbkampen 20182018-05-02 07:03
Kallemannen vann i Visby2018-04-30 10:10
Bauhaus galan 10 juni2018-04-26 11:45
KM på Vallen 20/52018-04-20 13:08
Mikkel ny i styrelsen!2018-04-13 10:23
KM Terräng 18 april2018-04-05 15:22
Funktionärsutbildning 2018-03-25 19:58
Årets Tränare 2018-03-23 10:45
Årets IFK:are2018-03-23 10:25
Årets Hane och Hona2018-03-23 09:15
Nu är nya Bullen ute2018-03-17 09:37
IJSM the movie!2018-03-08 08:31
IUSM till helgen!2018-02-28 11:00
Årsmöte 21 mars2018-02-27 09:00
Sexton medaljer på IUDM2018-02-23 15:26
IJSM till helgen!2018-02-21 11:00
Andreas fyra i Paris2018-02-16 23:34
ISM till helgen!2018-02-14 11:00
Årsmötet 21 mars 20182018-02-11 14:48
Klubbkväll 27 mars2018-02-09 11:15
Veckans Gren 20182018-02-08 15:30
IVSM-guld till Inge2018-02-04 09:17
Tre viktiga nya regler!2018-01-23 12:44
Tyra tävlade i Örebro2018-01-15 23:43
TCS Lidingöloppet2018-01-12 13:52
God 24 december2017-12-24 21:19
IFK-galan: Årets kämpe2017-12-12 13:10
IFK-galan: Årets kompis2017-12-12 12:46
Läs nya IFK-Bullen nu!2017-12-01 11:40
Ida dubbelvann i Örebro2017-11-18 22:15
3/4 Castorama på onsdag2017-10-02 15:37
Erik, kung av Uppsala2017-09-21 16:18
Tre IFKare i Skol-DM2017-09-16 12:16
Hälsans Dag i lördags!2017-09-12 15:30
Resultaten i KM 5000m2017-09-07 00:02
Melina 71a i Tjejmilen2017-09-04 08:13
En kväll på Vallen2017-08-31 10:24
2017-08-24 10:56
Nytt träningsrekord2017-08-23 07:04
Andreas tvåa i Finland2017-08-21 22:11
Jakob visar SM-form2017-08-21 06:33
USM dag 1: Dubbla brons2017-08-12 14:51
JSM till helgen!2017-08-09 12:00
Dubbelt IFK i Raukloppet2017-08-02 23:17
Anthony femma i Europa2017-08-02 23:17
Björn 4.54 i Göteborg2017-07-29 21:52
Simon hindersexa på JEM2017-07-23 23:50
Simon i JEM-final!2017-07-21 19:41
I september händer det!2017-07-13 09:32
Ida vann på Muskö2017-07-10 09:08
Inte i år heller...2017-07-08 20:17
Talar du finska?2017-06-27 14:54
Nytt i klädshopen!2017-06-16 15:03
Andreas trea i Finland2017-06-11 21:42
Andreas tvåa på Kreta2017-06-05 07:49
Ny hemsida!2017-06-01 10:20
Jobba på Touren;) ?2017-06-01 10:01
Klubbdag på Intersport2017-06-01 10:00
Stafett-SM dag 22017-05-28 10:31
Anton tvåa i Finspång2017-05-26 15:03
Stafett-SM till helgen2017-05-24 11:23
Grillkväll på torsdag!2017-05-22 11:44
Lag-SM kval på torsdag2017-05-22 11:42
Hampus över 1.982017-05-22 11:38
Linnea vann Milspåret2017-05-22 11:33
KM i helgen som var...2017-05-16 21:19
Efter 50 år sa hon ja!2017-05-16 10:36
Sofia vann Vårmilen2017-05-12 13:24
Hälsning från Florida2017-05-08 11:17
Robin över 50 i spjut2017-05-08 11:06
Hampus – the jumper2017-05-01 15:27
 
Våra sociala medier
STOLT ARRANGÖR AV
Våra partners
Övriga partners
RF Sisu