Luciaspelen 13-15 December
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
IFK LIDINGÖ
FRIIDROTT
Ebba och Jeppe fick pris på scenen i TCS Lilla Lidingöloppets åttaårsklasser
2017-10-05 09:29
Ebba Lindskog (till höger) delade femteplatsen i F8 med Olivia Ungewitter. Bild från webbsändningen
I går kollade vi på sjuårsklasserna. I dag kollar vi på åttaåringarna. Även här dominerar Lidingö på bredden – vilket vi gör i nästan alla klasser, hemmaklubb som vi är. Totalt kom det i mål hela 248 killar i P8, vilket gör klassen till den största i TCS Lilla Lidingöloppet. 107 av dem var Lidingölöpare. Av 242 tjejerna (tredje största Lidingöklassen) var inte mindre än 120 från Lidingö. Det var bara P7 som hade fler Lidingölöpare. Totalt var det 46 % av deltagarna i P8/F8 som hade Lidingöanknytning!

I P8 nådde Jeppe Karlsson mållinjen som sexa och var då bästa Lidingölöpare. Även Felix Sidklev var bland de tio främsta och det var inte mindre än tio Lidingölöpare bland de 30 främsta.

 

I F8 var motsvarande siffra också tio, det vill säga en av tre löpare bland de 30 främsta var från Lidingö. Ebba Lindskog var delad femma och Ingrid Samrud nia. Alla Lidingölöpare hittar du lite längre ner.


/Janne Åkerblom



Resultat TCS Lidingöloppet F7 söndag 24 september 2017

Resultat TCS Lidingöloppet F8 söndag 24 september 2017

Webbsändningen (prisutdelningen är 3.25 in i sändningen)


Alla Lidingöresultat i TCS Lidingöloppet P8 och F8


5 F8 07:08
Ebba Lindskog IFK Lidingö Friidrott
9 F8 07:13
Ingrid Samrud IFK Lidingö Friidrott
14 F8 07:22
Juni Hagerman IFK Lidingö Friidrott
15 F8 07:22
Elsa Gyldén Svensson IFK Lidingö Friidrott
16 F8 07:23
Ella Nordström Frostmark IFK Lidingö Friidrott
23 F8 07:31
Cornelia Ågren IFK Lidingö Friidrott
26 F8 07:35
Nicole Claesson Lidingö
28 F8 07:39
Ebba Wärn IFK Lidingö Friidrott
29 F8 07:42
Meja Schönbeck Nilsson IFK Lidingö
30 F8 07:44
Elsa Danielsson IFK Lidingö Friidrott
36 F8 07:49
Isabelle Nordin IFK Lidingö
37 F8 07:50
Edith Wikström Skärsätra Skola
46 F8 08:02
Agnes Nilsson IFK Lidingö Friidrott
47 F8 08:03
Klara Agnblad Lidingö
49 F8 08:05
Olivia Key IFK Lidingö Friidrott
50 F8 08:05
Hedda Randel IFK Lidingö Friidrott
53 F8 08:08
Elsa Almén Lidingö
55 F8 08:13
Alexandra Furugård Lidingö Tennisklubb
56 F8 08:13
Elin Bergroth Lidingö
57 F8 08:14
Matilda Breitung IFK Lidingö Friidrott
58 F8 08:16
Clara Ribbing Torsvik
59 F8 08:18
Clara Englund Lidingö
62 F8 08:23
Freya Malmqvist Lidingö
66 F8 08:27
Ebba Frendelius IFK Lidingö Friidrott
69 F8 08:29
Lottie Edmondson England
72 F8 08:30
Felicia Forss IFK Lidingö Friidrott
73 F8 08:31
Emma Arcon IFK Lidingö Friidrott
81 F8 08:37
Lisa Edlund Lidingö
82 F8 08:37
Astrid Löf IFK Lidingö Friidrott
83 F8 08:38
Tilde Nyman IFK Lidingö Friidrott
84 F8 08:38
Alina Asplund Rudboda
86 F8 08:40
Isabella Leksell Terrizzi Lidingö
89 F8 08:42
Kerstin Hallberg Ljungbacken
91 F8 08:43
Billie Åberg utsikten skola
92 F8 08:44
Rebecca Bornstein IFK Lidingö
94 F8 08:46
Emilia Wiklund IFK Lidingö Friidrott
95 F8 08:46
Alice Hamilton Lidingö
96 F8 08:47
Leia Rydelius Lidingö
99 F8 08:50
Filippa Haag Skärsätraskolan
102 F8 08:57
Olivia Hedin IFK Lidingö Friidrott
106 F8 09:00
Elise Runervik IFK Lidingö Friidrott
109 F8 09:05
Lilian Elers Käppala Skola Lidingö
110 F8 09:08
Sophie Andersson Thor Lidingö
111 F8 09:09
Molly Eckerström Lidingö
115 F8 09:15
Märtha Rosén IFK Lidingö Friidrott
116 F8 09:17
Frida Varenius Lidingö
118 F8 09:19
Alva Gawell IFK Lidingö Friidrott
120 F8 09:21
Edith Täljsten Bo skola
122 F8 09:23
Siri Hjertstedt IFK Lidingö Friidrott
123 F8 09:23
Emilia Rutili Ljungbackensskola
124 F8 09:24
Emma Lundborg Lidingö
125 F8 09:25
Matilda Morling IFK Lidingö Friidrott
126 F8 09:25
Lisa Burvall IFK Lidingö Friidrott
127 F8 09:26
Molly Lindborg IFK Lidingö Friidrott
129 F8 09:26
Elise Wedborn Ljungbackens skola
130 F8 09:27
Emily Glückman Bo Skola
131 F8 09:29
Pomeline Rönnmark Torsvik
132 F8 09:29
Hedda Dahlerus Torsvikskolan
134 F8 09:33
Lilja Moore Terrible Tuesdays
136 F8 09:36
Nike Gunnarsson Lidingö
139 F8 09:40
Moa Köhler Lidingö
140 F8 09:43
Clara Westerberg IFK Lidingö Friidrott
143 F8 09:47
Stina Jöhncke Skärsätra
144 F8 09:50
Sofie Ritsfalk Lidingö
146 F8 09:53
Nova Fräjdin Lidingö
147 F8 09:55
Keeva Lindahl Higgins Rudboda skola
148 F8 09:58
Stina Hermansson Rudboda skola
152 F8 10:03
Signe Modin Lidingö
154 F8 10:07
Wilma Lilliehöök IFK Lidingö
156 F8 10:10
Filippa Strand Skärsätra
157 F8 10:12
Carolinne Grip Elverket AB
159 F8 10:14
Olivia Löwenberg Lidingö
161 F8 10:15
Emelie Paulson IFK Lidingö Friidrott
163 F8 10:16
Stella Roger Lidingö
164 F8 10:18
Isabella Egan Vittra
165 F8 10:18
Molly Rosenlind Karateklubb Elit
168 F8 10:21
Edith Irenmark Christinaskolan
169 F8 10:21
Esther Jörgensen Bodals Skola
170 F8 10:22
Leia Krigström IFK Lidingö Friidrott
171 F8 10:24
Betty Hedman Torsviksskola
172 F8 10:24
Lovisa Billing IFK Lidingö Friidrott
173 F8 10:25
Alicia Kammeier Lidingö
174 F8 10:25
Vendela Bodell Karlstedt IFK Lidingö Friidrott
175 F8 10:27
Hanna Friberg Lidingö
176 F8 10:28
Dina Ekdahl Lidingö
177 F8 10:29
Bonnie Wård Bolinder Lidingö
178 F8 10:29
Livia Danielsson Lidingö
179 F8 10:29
Ilse Heder hedersknösarna
180 F8 10:29
Catarina Ekengren Lidingö
181 F8 10:30
Ingrid Norberg Käppala Skola
182 F8 10:31
Svea Eriksson Ekman LIDINGÖ
183 F8 10:31
Emma Sillanpää Morfar Lelles
185 F8 10:33
Sophie Tengström Lidingö
186 F8 10:40
Agnes Andersson Klockargården
187 F8 10:40
Emmy Reventberg Torsviks skola
188 F8 10:45
Alma Hagen Lidingö
191 F8 10:52
Evelina Lee IFK Lidingö Friidrott
192 F8 10:52
Lea Agnblad IFK Lidingö Friidrott
193 F8 10:55
Sofia Ström IFK Lidingö Friidrott
197 F8 11:05
Alexandra Matthews Lidingö
199 F8 11:08
Sigrid Zetterström Lidingö
204 F8 11:17
Amanda Brunlid IFK Lidingö Friidrott
208 F8 11:25
Fredrika Kjellman Lidingö
209 F8 11:26
Molly Engström IFK Lidingö Friidrott
210 F8 11:29
Elsa Höeg Klockargårdens skola
211 F8 11:35
Ebba Esk IFK Lidingö Friidrott
212 F8 11:35
Noura Bråkenhielm IFK Lidingö Friidrott
212 F8 11:35
Alice Esk IFK Lidingö Friidrott
215 F8 11:37
Signe Lindsten Sjögren Torsviks Skola
217 F8 11:39
Ebba Änggårdh Rudboda Skola
218 F8 11:39
Sanna Bergman Lidingö
219 F8 11:40
Tea Åkerström Rusch IFK Lidingö Friidrott
221 F8 11:43
Wilma Engman Mölller Vittra Lidingö
231 F8 12:17
Hedda Tyboni IFK Lidingö Friidrott
233 F8 12:51
Emma Fredriksson Lidingö
234 F8 13:23
Josefine Forsberg Lidingö
236 F8 13:30
Liv Palm Lidingö
239 F8 14:04
Svea Rydholm Duvholmen
240 F8 14:05
Judith Reuterwall Lidingö
242 F8 54:00:00
Felicia Rask IFK Lidingö Friidrott



6 P8 06:35
Jeppe Karlsson IFK Lidingö
9 P8 06:48
Felix Sidklev IFK Lidingö fotboll
13 P8 06:52
Hampus Hegbart lidingö Friidrott
15 P8 06:55
Mateo Andersson IFK Lidingö Friidrott
20 P8 06:58
Axel Brändstedt Lidingö Vikings
22 P8 06:59
Axel Bernström Lidingö
23 P8 06:59
Oskar Bonnevier IFK Lidingö Friidrott
25 P8 07:02
Ludvig Linder Skärsätra Skola
27 P8 07:05
Edward Lundqvist IFK Lidingö Friidrott
30 P8 07:07
Anton Thonfors IFK Lidingö Friidrott
31 P8 07:07
Love Willén Holgersson IFK Lidingö Friidrott
37 P8 07:13
Hugo Berg IFK Lidingö Friidrott
39 P8 07:15
James Kiely IFK Lidingö Friidrott
40 P8 07:15
Tom Lundborg Lidingö
45 P8 07:19
Erik Wigren IFK Lidingö Friidrott
46 P8 07:20
Viktor Bergenstråhle Lidingö triathlon
47 P8 07:22
Albert Öhman Christina Skola
51 P8 07:27
Luca Bianchessi IFK Lidingö Friidrott
52 P8 07:27
Herman Nordqvist Lidingö
56 P8 07:31
Oscar Verneholt Lidingö
58 P8 07:36
Anton Rolke IFK Lidingö Friidrott
61 P8 07:37
Oscar Wennerholm Lidingö
63 P8 07:39
Noah Sundberg IFK Lidingö
65 P8 07:40
Oskar Karlsson IFK Lidingö
68 P8 07:42
August Alvemur Käppala
71 P8 07:43
Fredrik Tschertou Schäder IFK Lidingö
76 P8 07:45
Carl Andersson Klockargården
77 P8 07:45
Lucas Jägre Lidingö
80 P8 07:47
Lucas Olejak IFK Lidingö Friidrott
82 P8 07:47
Emil Nielsen GAIS
83 P8 07:48
Ville Åman Lidingö Triathlon
85 P8 07:48
Kobbe Fischer IFK Lidingö SOK
86 P8 07:49
Oscar Öhman Rudboda
87 P8 07:50
Simon Lundgren IFK Lidingö Friidrott
89 P8 07:51
Axel Ek Lidingö
91 P8 07:52
Karl Johansson IFK Lidingö Friidrott
92 P8 07:53
Rickard Bergstedt Lidingö
93 P8 07:53
Eliott Nordström Elverket AB
95 P8 07:54
Liam Kraus Lidingö
97 P8 07:55
Hugo Sundström IFK Lidingö Friidrott
100 P8 07:56
Till Wilhelm Brockmann IFK Lidingö Friidrott
102 P8 07:56
Jacques Degeer Lidingö
103 P8 07:56
Otto Uväng Rudboda
112 P8 08:02
Henry Rune IFK Lidingö Friidrott
113 P8 08:03
Marcus Lundberg Utsikten ur & skur
114 P8 08:04
Elias Khayi skärstitja
115 P8 08:04
Carl Lunau IFK Lidingö Friidrott
116 P8 08:05
Isac Rönnlund Hultkrantz IFK Lidingö Friidrott
120 P8 08:06
Victor Rossi Palmberg IFK Lidingö Friidrott
121 P8 08:06
Carl Mogerud Lidingö
123 P8 08:07
Philip Engel IFK Lidingö Friidrott
124 P8 08:08
Truls Erhardt Lidingö
125 P8 08:08
Anton Lundquist IFK Lidingö
129 P8 08:12
Frans Stenman Lidingö
130 P8 08:14
Alfred Swenson Lidingö
131 P8 08:15
Ludvig Af Sandeberg Lidingö
132 P8 08:16
Marcus Moström IFK Lidingö
132 P8 08:16
John Lundgren Lidingö
136 P8 08:17
Oliver Klingstedt Lidingö
140 P8 08:21
Wille Andersson Jöhnk Lidingö
142 P8 08:21
Maximilian Milton IFK Lidingö Friidrott
143 P8 08:23
Noah Swedin IFK Lidingö Friidrott
147 P8 08:27
Wilhelm Falkenberg Rudboda
148 P8 08:27
Anton Warne IFK Lidingö SOK
153 P8 08:28
Alfred Ornby IFK Lidingö Friidrott
154 P8 08:30
Emil Corlevi IFK Lidingö Friidrott
155 P8 08:30
Herman Forsberg IFK Lidingö Friidrott
156 P8 08:30
Erik Hammarqvist Lidingö
158 P8 08:31
Adam Sahlin Lidehäll Lidingö
159 P8 08:32
Malcolm Suatan Lidingö
161 P8 08:33
Alex Askensjö Lindgren Lidingö
163 P8 08:34
Alexander Kan IFK Lidingö
164 P8 08:36
Ture Andersson IFK Lidingö Friidrott
165 P8 08:38
Jacob Liedholm IFK Lidingö Friidrott
167 P8 08:43
Gustav Wiggur Lidingö
168 P8 08:44
Alexander Wroblewski Klockargårdens Skola
170 P8 08:48
Alexander Westerlund Christina skolan
172 P8 08:50
Nils Roth Lidingö
173 P8 08:51
Erik Agerlund Lidingö
174 P8 08:52
Charlie Quarterman IFK Lidingö
175 P8 08:52
Jesper Kihlén IFK Lidingö FK
177 P8 08:53
William Patychakis Lidingö
181 P8 09:04
Gustav Isaksson Lidingö
183 P8 09:05
Viggo Aspén Lidingö
184 P8 09:07
Parsa Faridani Lidingö
186 P8 09:08
Philip Markusson IFK Lidingö Friidrott
188 P8 09:10
Axel Leijon IFK Lidingö Friidrott
189 P8 09:10
Gabriel Ilmander Lidingö
190 P8 09:10
August Christensson IFK Lidingö Friidrott
193 P8 09:22
Filip Thunell IFK Lidingö Friidrott
194 P8 09:24
Lucas Wold Ramefelt Rudboda Skola
195 P8 09:24
Charlie Asplund lindingö
196 P8 09:24
Frank O´Neill IFK Lidingö Friidrott
197 P8 09:25
Filip Lundgren Jemt Lidingö
199 P8 09:27
David Khachatryan Johansson Lidingö
204 P8 09:39
Konrad Strand Lidingö
211 P8 09:53
David Schindele IFK Lidingö Friidrott
212 P8 09:58
Adam Bönnelyche IFK Lidingö Friidrott
215 P8 10:01
Klas Lagerström Lidingö
217 P8 10:05
Gustav Furuhagen Lidingö
218 P8 10:05
Leon Lindstedt Lidingö
219 P8 10:05
Hugo Håkanson Lidingö
224 P8 10:15
Hugo Thörn IFK Lidingö Friidrott
231 P8 11:05
Demir Sabuncu Lidingö
234 P8 11:19
Simon Askensjö Team Jungfrau Jr
237 P8 11:44
Manfred Mörner Lidingö
243 P8 12:21
Isak Hermansson IFK Lidingö Friidrott

Nyhetsarkiv
Simon 51a i terräng-EM2019-12-08 23:15
Intropass 18 januari2019-12-04 10:54
Dingolägret 2019!2019-12-03 14:41
Dingo Camp 20192019-11-13 10:52
IFK-galan 20192019-10-29 10:27
De 315 SM-medaljerna2019-10-27 17:25
2019-10-24 15:56
Veckans Gren 20192019-10-17 16:15
Hässelbyloppet 20192019-10-14 11:40
Veckans gren 9:e Oktober2019-10-11 10:15
Lena fick 08fri-jobbet2019-10-09 19:08
prova kastgrenar2019-10-01 09:37
Veckans gren 2019-09-11 15:40
Årets roligaste helg!2019-09-01 16:10
SM till helgen!2019-08-28 15:20
Tyra trea i trail2019-08-25 23:46
Lag-USM i Uppsala i dag2019-08-18 09:10
Fredrick åter under 14 2019-08-18 09:03
I dag börjar veteran-SM2019-08-16 14:18
IFK-Veckan 19-21 augusti2019-08-14 11:39
USM dag 1: Nike femma2019-08-10 12:22
JSM till helgen!2019-08-06 09:00
Finaler och Knäckebröd2019-07-27 09:05
Alina vann 1500m i Kemi2019-07-23 21:06
2019-07-15 01:00
Edvin vann på Öland2019-07-15 00:59
Elisabeth vann i Kalmar2019-07-15 00:20
Moa vann Mefjärdsjoggen2019-07-10 14:35
Simon 8:50 i Watford2019-07-02 09:28
Malin 5.79 i Spanien2019-06-12 21:07
Edvin vann i Sundsvall2019-05-29 09:38
Grattis!2019-05-25 19:00
Nordiska Skolspelen2019-05-20 22:18
Aktivera Lidingö2019-05-10 18:59
Friidrott i närbild!2019-05-09 22:00
Städhoppsträning2019-04-28 10:40
Heshlu tia i Örebro2019-04-07 12:52
Filip & Ella2019-03-25 22:48
2019-03-22 20:35
IUSM till helgen!2019-03-06 08:00
Utbildningar i närtid!2019-03-05 14:31
IU/JSM i Växjö2019-02-24 15:51
Tips till er tränare!2019-02-22 15:10
Bästa funktionärerna.2019-02-18 09:10
4 medaljer på ISM!2019-02-17 16:29
ISM till helgen!2019-02-13 10:14
Hampus 1.94 i Göteborg2019-02-02 23:16
IUDM 12-17 år 2019-01-23 05:58
2019-01-21 12:13
Vad gör en funktionär?2019-01-16 08:00
Cursus i Sydafrika2019-01-08 15:28
Save the Date 30 maj2018-12-19 08:45
Dags att motionera!2018-11-28 07:15
IFK Galan 2018!2018-11-05 14:20
IFK Lidingö Friidrott2018-11-01 08:42
2018-10-25 13:30
Klövernlägret 20182018-10-16 15:13
Resultat castorama del 12018-10-12 10:40
Funktionär 20182018-09-26 10:22
Det är inte för sent!2018-09-18 21:46
Veckans gren i kast2018-09-04 15:02
Veckans gren på Vallen2018-09-04 07:57
2018-08-27 15:34
Sara snabb i Skara2018-08-19 16:34
Sommarspelen på Stadion2018-08-14 15:45
Tyra fyra i Broloppet2018-07-25 12:49
Jacob vann Jungfruloppet2018-07-25 12:47
Daniel vann Levaloppet2018-07-23 15:40
Jacob vann i Visby2018-07-23 15:34
Mika vann 800m i Kalmar2018-07-18 17:19
Victoria fyra i Nice2018-07-12 11:28
Hasse Ljung 80 år2018-07-12 07:52
Tyra vann i Bollnäs 2018-07-11 17:14
2018-07-09 08:00
Lag-SM på fredag2018-07-04 12:58
Andreas 7.80 i Tyskland2018-06-06 00:46
Lidingöloppet on Tour2018-06-05 13:00
Fyra segrar i Minimaran2018-06-04 10:54
Anna 2:05 i Watford2018-06-03 10:51
Stockholmskampen match 22018-06-01 09:22
Helgens Stafett-SM...2018-05-27 15:55
Stafett-SM till helgen!2018-05-24 13:56
KLUBBDAG 29 maj2018-05-22 11:49
Papricaloppet den 26 maj2018-05-19 11:52
Klubbkampen 20182018-05-02 07:03
Kallemannen vann i Visby2018-04-30 10:10
Bauhaus galan 10 juni2018-04-26 11:45
KM på Vallen 20/52018-04-20 13:08
Mikkel ny i styrelsen!2018-04-13 10:23
KM Terräng 18 april2018-04-05 15:22
Funktionärsutbildning 2018-03-25 19:58
Årets Tränare 2018-03-23 10:45
Årets IFK:are2018-03-23 10:25
Årets Hane och Hona2018-03-23 09:15
Nu är nya Bullen ute2018-03-17 09:37
IJSM the movie!2018-03-08 08:31
IUSM till helgen!2018-02-28 11:00
Årsmöte 21 mars2018-02-27 09:00
Sexton medaljer på IUDM2018-02-23 15:26
IJSM till helgen!2018-02-21 11:00
Andreas fyra i Paris2018-02-16 23:34
ISM till helgen!2018-02-14 11:00
Årsmötet 21 mars 20182018-02-11 14:48
Klubbkväll 27 mars2018-02-09 11:15
Veckans Gren 20182018-02-08 15:30
IVSM-guld till Inge2018-02-04 09:17
Tre viktiga nya regler!2018-01-23 12:44
Tyra tävlade i Örebro2018-01-15 23:43
TCS Lidingöloppet2018-01-12 13:52
God 24 december2017-12-24 21:19
IFK-galan: Årets kämpe2017-12-12 13:10
IFK-galan: Årets kompis2017-12-12 12:46
Läs nya IFK-Bullen nu!2017-12-01 11:40
Ida dubbelvann i Örebro2017-11-18 22:15
3/4 Castorama på onsdag2017-10-02 15:37
Erik, kung av Uppsala2017-09-21 16:18
Tre IFKare i Skol-DM2017-09-16 12:16
Hälsans Dag i lördags!2017-09-12 15:30
Resultaten i KM 5000m2017-09-07 00:02
Melina 71a i Tjejmilen2017-09-04 08:13
En kväll på Vallen2017-08-31 10:24
2017-08-24 10:56
Nytt träningsrekord2017-08-23 07:04
Andreas tvåa i Finland2017-08-21 22:11
Jakob visar SM-form2017-08-21 06:33
USM dag 1: Dubbla brons2017-08-12 14:51
JSM till helgen!2017-08-09 12:00
Dubbelt IFK i Raukloppet2017-08-02 23:17
Anthony femma i Europa2017-08-02 23:17
Björn 4.54 i Göteborg2017-07-29 21:52
Simon hindersexa på JEM2017-07-23 23:50
Simon i JEM-final!2017-07-21 19:41
I september händer det!2017-07-13 09:32
Ida vann på Muskö2017-07-10 09:08
Inte i år heller...2017-07-08 20:17
Talar du finska?2017-06-27 14:54
Nytt i klädshopen!2017-06-16 15:03
Andreas trea i Finland2017-06-11 21:42
Andreas tvåa på Kreta2017-06-05 07:49
Ny hemsida!2017-06-01 10:20
Jobba på Touren;) ?2017-06-01 10:01
Klubbdag på Intersport2017-06-01 10:00
Stafett-SM dag 22017-05-28 10:31
Anton tvåa i Finspång2017-05-26 15:03
Stafett-SM till helgen2017-05-24 11:23
Grillkväll på torsdag!2017-05-22 11:44
Lag-SM kval på torsdag2017-05-22 11:42
Hampus över 1.982017-05-22 11:38
Linnea vann Milspåret2017-05-22 11:33
KM i helgen som var...2017-05-16 21:19
Efter 50 år sa hon ja!2017-05-16 10:36
Sofia vann Vårmilen2017-05-12 13:24
Hälsning från Florida2017-05-08 11:17
Robin över 50 i spjut2017-05-08 11:06
Hampus – the jumper2017-05-01 15:27
 
Våra sociala medier
Stolt arrangör av
Klubbsponsorer
Partners